.

.

Tapestry Флорални Дигитално Печатење Ѕид Виси Tapestry Mandala Ќебе Шатор 2017 Лето Плажа Крпа

Tapestry Флорални Дигитално Печатење Ѕид Виси Tapestry Mandala Ќебе Шатор 2017 Лето Плажа Крпа

DEN 403.00 DEN 474.24

Пристапност
Во достапна форма

Tapestry Флорални Дигитално Печатење Ѕид Виси Tapestry Mandala Ќебе Шатор 2017 Лето Плажа Крпа Големина : 150cmx130cm, 200cmx150cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Забелешка : Големината можеби 1-2 см грешка поради рака мерка, боја можеби малку различни, поради монитор. Ви благодариме за вашето разбирање За Слика Фотографии на производи кои се усогласат со.Боја на производ може да се разликува, бидејќи на блицот на камерата, осветлување, следи поставување. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Во врска со Превозот По плаќање на вашата нарачка, Ние ќе испрати пратката во рок од 5 работни денови excepted Празници. КУПУВАЧОТ е soley ОДГОВОРНИ за ЦАРИНЕЊЕ на стоката. За превозот време, потребно е да се провери однапред за информации за време на испорака за вашата земја. За Враќање Во случај на неисправни предмети или погрешно објекти што сте ја добиле, ние ќе го препрати или враќање на вас. Корисниците мора да ја испита сите елементи по приемот и да не известите во рок од 3 работни денови ако anythins недостасува или оштетени. Ние не наплата на превозот надомест за пријави кои не се неисправни. Во рок од 14 дена по приемот, можете да се вратите назад на објектот. Купувачи се одговорни за превозот задолжен да ги врати предметите. За Нас Ќе се подложени на увезената даноци, царинските надоместоци кои можеби наметнуваат од страна на вашиот локален обичај статистика. Ние не сме во можност да ве информираме за се должи надомест како што се различни од држави и објекти. За Повратни информации Дали ни се во прилог за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации ако сте среќни со цел и предмети. Ве молиме љубезно не hush да ни остави негативни повратни информации, ако не сте задоволни со наредби, но ни остави шанса да се реши тоа за вас. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас. Добиете Адреса Напишете го вашето целосно име и презиме и куќа број во вашиот превозот адреса, кога ќе се направи ред, бидејќи Русија има ново правило сега, поштата не ќе испраќање парцели за вас, ако не го напишете целото име и презиме. И на крај ние не преземе одговорност.

Главните карактеристики

Големина:
150X130CM, 150X200CM
Бренд Име:
FYMX
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Техника:
Ткаени
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Тепих Продажба:
промет на големо и промет на мало со
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шема:
Цвет
Број На Модел На:
GT1093
дизајн:
новиот бренд дизајн
Употреба:
дома textitle оркестарот/office/дневната соба/спалната соба/маса крпа/beath крпа
Тип:
mandala tapestry/јога мат/ѕидот виси оркестарот/подароци/Празнична подароци/Gradu
Големина:
150*130cm/150*200cm
Шаблон Тип:
Како што сликите покажуваат
is_customized:
yes
Шема:
Печатени
Тепих Продажба:
На продажба

Избор на клиент