.

.

HAOCHU Новиот Кинески Мали Свежи Lotus Lotus Leaf Декоративни Платно Сликарство Мурали Дневна Соба Цвет Троседот Ѕид Уметнички дела Постер

HAOCHU Новиот Кинески Мали Свежи Lotus Lotus Leaf Декоративни Платно Сликарство Мурали Дневна Соба Цвет Троседот

DEN 483.00 DEN 791.52

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Платно Големина : 40x80cm 50x100cm 60x120cm Пакет се Вклучуваат : 1 X Слика (Без Рамка)
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
40x80cm Без Рамка, 50x100cm Без Рамка, 60x120cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
HAOCHU
Број На Модел На:
S-1322
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
30 мм Дебел Плоча
Големина:
40x80cm,50x100cm,60x120cm
Објектот:
маслото
Користат За :
Спална соба,Дневна Соба,Кафе,Бар Декорација, итн.

Избор на клиент