.

.

Природни multicolor турмалин Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот Круг оган тркала Накит

Природни multicolor турмалин Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот Круг оган тркала

DEN 2897.00 DEN 3408.00

Пристапност
Во достапна форма


Природни multicolor турмалин Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот Круг оган тркала Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Главната скапоцен камен : природни multicolor турмалин, камен Големина : 10p4*4mm
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
URORU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
CNAS
Должина:
43cm
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
Турмалин
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Pendant Големина:
за мм
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Сертификат Број:
SC
Синџир Тип:
Линк Синџир
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
dl102
боја:
multicolor
Главната Скапоцен Камен:
Природни multicolor турмалин
Метал Тип:
925 Sterling silver

Избор на клиент