.

.

DELIPPO 19.5 V 6.15 НА 5.5*2,5 mm 120W Лаптоп AC Адаптер Моќ Конектор За MSI GE60 GE70 Lenovo IdeaPad Y470 Y460P Y570 Y560 Y580

DELIPPO 19.5 V 6.15 НА 5.5*2,5 mm 120W Лаптоп AC Адаптер Моќ Конектор За MSI GE60 GE70 Lenovo IdeaPad Y470 Y460P

DEN 1173.00 DEN 1247.52

Пристапност
Во достапна форма


Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Излез : 19.5 V 6.15 НА 120 W DC Конектор :5.5*2,5 mm Со LED Индикатор за Кратки-Коло Заштита, Заштита од Преоптоварување Оперативни Температура : 0°C - +40°C Складирање Температура Релативна Влажност : -40°C - +85°C CE,FCC,ROHS,CCC Одобрување Гаранција : 26 Месеци
Пакет : 1*AC Адаптер 1*AC Кабелот 1*Боја Кутија
ЗА LENOVO Idea Pad Y460 Y570 Y580 Y400 Y730 P Y480 Y560 Y430 P Y470 Y460 P Y500 Y510 P Y650 Y710 Y730 Y730 P B470 B475 B570 E47 K47 G470 G570 G475 G575 G770
Lenovo ideapad Y500 Серија 9541-2 SU, 9541-2 VU, 9541-2 ZU, 9541-35 U, 59360241, 59356923, 59360242 57 Y6549, 36001718, V370,V470,V475,V570,Z370,Z470,Z570 41 A9734 41 A9732 41 A9733 57 Y6556 57 Y6547 36001718 36001684 PA-1211-04 PA-1211-04 LI 36002031 36200400 36002079 36200403 57 Y6549 888010725
Hasee X6 A60 L-541 HN 781 HN 781 SN K620 C K610 C
За MSI GE70 GS70 GE60 GE62 CX серија : CX62-2 QD CX62-6 QD CX72-6 QD МОБ серија : GE60-0 NC GE60-0 ND GE60-2 OC GE60-2 OD GE60-2 OE GE60-2 PC GE60-2 PE GE60-2 PF GE60-2 PG GE60-2 PL GE60-2 QD GE60-2 QE GE62-2 QC GE62-2 QC GE70-0 NC GE70-0 ND GE70-2 OC GE70-2 OD GE70-2 OE GE70-2 PC GE70-2 PE GE70-2 PL GE70-2 QD GE70-2 QE GE72-2 QC GE72-2 QL GE72-6 QD GE72-6 QE GL серија : GL62-6 QD GL62-6 QF GL72-6 QD GL72-6 QF GP серија : GP60-2 PE GP60-2 QE GP60-2 QF GP62-6 QD GP62-6 QE GP62-6 QF GP70-2 PE GP70-2 QE GP70-2 QF GP72-2 QD GP72-2 QE GP72-6 QE GP72-6 QF GP72-6 QE GP72-6 QF ЈП серија : PE60-2 QD PE60-2 QE PE60-6 QD PE60-6 QE PE70-2 QD PE70-2 QE PE70-6 QD PE70-6 QE PE70-PX60 PE70-2 QD PE70-6 QD PE70-6 QE
Белешка : Постојат ЕУ,САД,АУ,велика БРИТАНИЈА моќ кабли во нашата фабрика. ние ќе го испратам до тебе според штекер стандард на вашата земја.

1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 26 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните карактеристики

Излезниот Напон:
19.5 V
Пакет:
Yes
Бренд Име:
DELIPPO
Компатибилен Бренд:
За ASUS,За Lenovo
Број На Модел На:
B01 19.5 V 6.15 На 5525
Излезна Струја:
6.15 На
Приклучок Тип:
НИ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА АУ ЕУ
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Напон:
19.5V
тековната:
6.15 На
сертификација:
CCC FCC CE, ROHS
Влезен Приклучок :
НИ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА АУ ЕУ
DC Конектор:
5.5*2,5 mm
боја:
Црна
Гаранција:
26 месеци
Пакет:
Yes

Избор на клиент