.

.

Долго Yi peachwood украси надградба година по година 04-06 богата со риба да им помогне на транспорт на резба декорација Дома Крзно

Долго Yi peachwood украси надградба година по година 04-06 богата со риба да им помогне на транспорт на резба

DEN 16128.00

Пристапност
Во достапна форма


Име : Долго Yi дрво украси надградба година по година 04-06 богата со риба да им помогне на транспорт на резба декорација Дома Мебел
Материјал : Махагони
Спецификации : вкупна висина на 45.5 cm * 39.5 см широк, 5 см и набивање.
Се става во дневната соба или студија :

Главните карактеристики

дрвен материјал:
Махагони
моделирање:
Животните
резба:
помош
Стил:
Современиот Кинески
НЕМА.:
се на се надополни

Избор на клиент