.

.

PGI-525 CLI-526 PGI-525XL PGI 525 525XL PGI525 PGI525XL Мастило Касети Замена За Canon MG5250 MG5350 IX6550 MX885 MX895

PGI-525 CLI-526 PGI-525XL PGI 525 525XL PGI525 PGI525XL Мастило Касети Замена За Canon MG5250 MG5350 IX6550 MX885

DEN 1440.00 DEN 1799.52

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
Compatib l e За
Боја
Количина
Капацитет
PGI-525
Црна
5
28ml
CLI-526
Фото Црна
5
15 ml
CLI-526
Синозелена
5
15 ml
CLI-526
Магента
5
15 ml
CLI-526
Жолта
5
15 ml
CLI-526
Сива
0
15ml
Се Користи За Канон Принтер Модел :
Pixma IP4850 IP4950 MG5150 MX715 MX895
MG5250 MG5350 IX6550 MX885 - Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Брат
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна

Избор на клиент