.

.

Xpower-Нови 2 52mm УНИВЕРЗАЛНА ЗАТЕМНЕТИ ТУРБО БАР ЗГОЛЕМИ МЕРАЧ ОДГОВАРА ЗА АВТОМОБИЛ, МОТОР

Xpower-Нови 2 52mm УНИВЕРЗАЛНА ЗАТЕМНЕТИ ТУРБО БАР ЗГОЛЕМИ МЕРАЧ ОДГОВАРА ЗА АВТОМОБИЛ, МОТОР

DEN 815.52

Пристапност
Во достапна форма

Xpower
Нова Универзална 2" 52mm Боја на Чад Со Автомобил LED Воздух/Гориво Сооднос Мерач
Fitment : Универзална примена
Чадот багра леќа во текот на денот,Јасна и светла LED дисплејот во текот на ноќта. Додадете трки изгледаат и се чувствуваат на вашиот возење,со Висок квалитет и мала тежина. Состојба : 100% Нови во Кутија & Добар Квалитет. Напојување : DC(10-15 V) 12 V Професионални. Црвени LED осветлен игли. LED супер бела екранот. Дијаметар : 2"/52mm. Единица : бар Имајте на ум : Лесна Инсталација Со Корисниците Упатство На англиски јазик,Професионална инсталација е Препорачливо. Пакетот вклучува : 1 x Турбо Зголеми Мерач 1 x Најлон Притисок Линија(1.84 m) Со Еден Адаптер 1 x Корисници Упатство На англиски јазик, исто така, имаме Вода Temp колосек, Масло Притиснете Колосек, Масло Temp Колосек, Масло Притиснете Колосек, Издувен Гас Колосек, Турбо Зголеми Колосек, Напон Колосек, Воздух/Гориво Сооднос Колосек, Вакуум Колосек, ВРТЕЖИ во минута Tachometer. Можете да ги видите на нашиот продавницата за повеќе детали.

Главните карактеристики

Објектот Ширина:
5inch
Име На Модел:
БАР ЗГОЛЕМИ МЕРАЧ
Специјални Функции:
no
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Дијаметар:
6inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Година:
2004 година
Нема. на Цилиндри:
3 Цилиндар
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
JDMSPEED
Објектот Должина:
6inch
Објектот Висина:
3inch
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Зафатнина:
3

Избор на клиент