.

.

3 Бои Злато Извезени Луксузни Свадба Постелнина поставите 4/6Pcs Крал и Кралица големина Царски Кревет лист поставите Прекривки покрие Перница шамс

3 Бои Злато Извезени Луксузни Свадба Постелнина поставите 4/6Pcs Крал и Кралица големина Царски Кревет лист поставите

DEN 6123.00 DEN 9567.84

Пристапност
Во достапна форма

И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. Користете чиста животната средина реактивен печатење и дебели лен везени , светли бои, висока постојаност на боја, заштита на здравјето.
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме!
бидејќи долго растојание на транспортот, постелнина поставите не е така рамен како слика, ве молиме да се мијат и железо тоа, ќе бидат рамни и убава како слика. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани да ни се придружат. плаќање на Сите форми треба да се оди преку Зачувам. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса.
3 Бои Злато Извезени Луксузни Свадба Постелнина поставите 4/6 Pcs Крал и Кралица големина Царски Кревет лист поставите Прекривки покрие Перница шамс
4 Pcs Цар Големина
1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*95inches)
1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
4 Pcs Кралицата Големина
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches)
1 парче чаршаф : 250*250cm(99*99inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
6 Pcs Цар Големина
1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*95inches)
1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
2 парчиња Плоштадот pillowcases60*60см(24*24inches)
6 Pcs Кралицата Големина
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches)
1 парче чаршаф : 250*250cm(99*99inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
2 парчиња Плоштадот pillowcases60*60см(24*24inches)
8 Pcs Цар Големина
1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*95inches)
1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
2 парчиња Плоштадот pillowcases60*60см(24*24inches)
1pc фрли перница 45*45см(17*17inches), со core
1pc фрли перница 35*50cm(14*20inches), со core
8 Pcs Кралицата Големина
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches)
1 парче чаршаф : 250*250cm(99*99inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
2 парчиња Плоштадот pillowcases60*60см(24*24inches)
1 cm = 0. ви благодариме
Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.3937008 инчи
Љубезно потсетник
Ве молиме внимателно прочитајте за големината и висината пред да ред, се надевам дека тоа е погоден за вас.
имаме направено пакетот е тесна, бидејќи долго растојание, кога ќе го отворите ве молиме да се грижи да не го намали.
Сите постелнината поставува имаат трговија на големо цена за препродавач. ви благодариме
. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS.
Ова е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако имате потреба од пополнување, ве молам оставете ме messager. ако ви треба утешителот ве молам отворете го овој линк
Бојата 2
Боја 3

ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок.

Главните карактеристики

Големина:
Queen 4Pcs, King 4Pcs, Queen 6Pcs, King 6Pcs, Queen 8Pcs, King 8Pcs
Количина:
6 компјутери
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Број На Модел На:
R-116
Техника:
Почит Свила
Материјал:
Египетски памук
Шема:
Извезена
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
≥600TC
одделение:
одделение А
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Тежина:
3.5
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Европски и Американски Стил
is_customized:
No
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
превозот:
9 Дена, пристигнуваат, Брза испорака, како што се Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн.
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет,контактирајте со нас)
Измијте настава:
машина за миење
Употреба:
Свадба Кралската Хотел Дома Декоративни Подароци
боја:
Кафе Браун Црвена Зелена боја

Избор на клиент