.

.

Julie Ванг 6PCS Антички Бронза Шарм Ретро Зелена Животинско Був Суспензија Приврзоци Накит Earring Ѓердан Додаток

Julie Ванг 6PCS Антички Бронза Шарм Ретро Зелена Животинско Був Суспензија Приврзоци Накит Earring Ѓердан Додаток

DEN 134.40

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте во мојата продавница !
100% Нов Бренд И Висок Квалитет
Brandname : Julie Ванг
Реден Број : 52335
Објектот Стил : Мини шарм s за Патент повлекува, Копче за синџири,Виси
уметност,Нараквици,Ѓердани,Anklet,Обетки
Материјал : Цинк Легура
Големина : 42*21*6mm
Боја : Како На Сликата Прикажана-Антички Зелена Бронза
КОЛИЧИНА : 6 PCS
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Како да конвертирате сантиметри да инчи
1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи :
1cm = (1/2.54) = 0.3937007874
На растојание d во инчи () е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 :
d () = d (cm) / 2.54

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
52335
Бренд Име:
Julie Ванг
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
КОЛИЧИНА:
6Pcs
Големина:
42*21*6mm
боја:
античкиот зелена бронза
Користи:
Симпатична шарм за Патент повлекува, Нараквици,Ѓердани Earring Acccessory

Избор на клиент