.

.

Торта Колаче Машина за Печење Мувла не ' Рѓосувачки Челик Боја Лист Бисквит Фондан Моделирање Форма Decorational Алатка 3pcs A769

Торта Колаче Машина за Печење Мувла не ' Рѓосувачки Челик Боја Лист Бисквит Фондан Моделирање Форма Decorational

DEN 136.00 DEN 191.04

Пристапност
Во достапна форма


Торта Колаче Машина за Печење Мувла не ' Рѓосувачки Челик Боја Лист Бисквит Фондан Моделирање Форма Decorational Алатка 3pcst A769
Опис на Материјал : не 'рѓосувачки челик Пакет:opp Големина : како на сликата покажува Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење се Направи храна повеќе креативни и побезбедно Предности : Не е лесно да' рѓа Солиден и перат Чисти и санитарни Здравје и заштита на животната средина
Зошто Купи Од нас? Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас. Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени. Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате преку trademanager или центарот за пораки. Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, ако
потребни ние може да ви испрати слики без жиг. Внимание : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас. Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; во Европските и во близина на земји : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или други понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со дополнителни поштенски;
DHL : 2-5 Работни,EMS : 7-15 Работни дена.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации или да го применуваат спор

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
DYan
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
торта мувла
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиент