.

.

СЕТ ОД 10 ГМ ЛАВИНА YUKON ESCALADE ЗАДНАТА ВРАТА СЕ СПРАВИ РОД RETAINER КЛИПОВИ

СЕТ ОД 10 ГМ ЛАВИНА YUKON ESCALADE ЗАДНАТА ВРАТА СЕ СПРАВИ РОД RETAINER КЛИПОВИ

DEN 432.00 DEN 479.52

Пристапност
Во достапна форма


Вратата и Опашка Портата Заклучување Род Крајот Клипови
Род Големина : 5/32" (3.97 mm)
Род Должина : 25/64" (10.1 mm)
10 филмови во 1 цел
Апликацијата G M Buic k, C adillac, C hevrolet, O ldsmobile, Стр ontiac & Камиони
F150 1997-2004
F250 1997-1999
F250 Супер Должност 1999-2004
F350 Супер Должност 1999-2004
F450 Супер Должност 1999-2004
F550 Супер Должност 1999-2004
ОЕМ Бр 16675980 16629990

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
F65Z-1521952-АА F7DZ-7421952-А 88936987 16675980 16629990
Бренд Име:
GZCHX2010

Избор на клиент