.

.

Солидна 925 Фунта Сребрен Накит Mens Прстен Со Гранат Природен Камен Шкорпија Машки Openning Прстен

Солидна 925 Фунта Сребрен Накит Mens Прстен Со Гранат Природен Камен Шкорпија Машки Openning Прстен

DEN 741.00 DEN 988.32

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45983] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Површината Ширина:
10мм
Бренд Име:
WKOUD
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
925 Sterling silver
боја:
Сребро.
Тип:
Гроздобер, Мода, Панк, Рок
Обликот:
Шкорпија
Прилагодлива големина:
Одговара за НАС #6 - #8
Големина:
Slightly Adjustable

Избор на клиент