.

.

Машина Bakelite Индустриски Топката На Менувачот Столб Вежба Струг

Машина Bakelite Индустриски Топката На Менувачот Столб Вежба Струг

DEN 1824.00

Пристапност
Во достапна форма


Ве молиме видете ја цената табелата подолу, остави ми порака во вашата нарачка за големината ви треба, и јас ќе се прилагоди на цената за вас.
4*16mm 11за 10pcs
5*16mm 13за 10pcs
5*20mm 15за 10pcs
6*25мм 20за 10pcs
6*40mm 25за 10pcs
8*32-милиметри 30за 10pcs
10*32-милиметри 32за 10pcs
12*40mm 34за 10pcs
14*40mm 36за 10pcs
16*50mm 38за 10pcs

Главните карактеристики

Избор на клиент