.

.

Голем флукс круг пумпа за езерцето потопна пумпа за слатководни морски Градина рибник фарми посветен Атман ХА 30 30000L

Голем флукс круг пумпа за езерцето потопна пумпа за слатководни морски Градина рибник фарми посветен Атман ХА

DEN 4300.00 DEN 4526.40

Пристапност
Во достапна форма


Голем флукс круг пумпа за езерцето потопна пумпа за слатководни морски Градина рибник фарми посветен Атман ХА 30 30000 L
Име на производ : Големи флукс круг пумпа
Опис : Влез : 220-240 V/50 Hz
Моќност : 150w
Материјал : Пластични и нерѓосувачки челик
Q max излез : 30000 L/H H max глава : 4.5 М Штекер калибар : 90mm
Функција :
Роторот вратило со исклучително висок носат-отпорни, керамички окно
Елиминирање на традиционалните механички печат, долг работен век
Висока ефикасност, реално ниска моќност висок проток
Е применливо :
Се применува за инженеринг градини и езерца, фарми
Аквариуми и други системи за филтрација може исто така да се користи и како украсни фонтани
Особено за кои езерцето за циркулација на филтрација и канализација
Пакетот вклучува :
1 BUC пумпа за вода
Ако сакате да го ЕУ приклучок адаптер,ве молиме забелешка на цел.
За големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 1-2cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!

Главните карактеристики

моќност:
ХА 30
Напон:
220-240V
Фиксна Форма:
Седи
Материјал:
Гума
Извор На Енергија:
Полнење
Бренд Име:
hongyi
боја:
Црна
Проток:
30000L/H
моќност:
150 Вати

Избор на клиент