.

.

ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER Отворено Лов Тактички Кеси Маскирна Отворено Кампување Торба Воена EDC Половината Торбичка За iPhone Џебови

ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER Отворено Лов Тактички Кеси Маскирна Отворено Кампување Торба Воена EDC Половината Торбичка

DEN 691.20

Пристапност
Во достапна форма


Можеби нашата цена не е најниска,но ние секогаш ги задржи за производство на високо квалитет гарантиран продукции. Ние се слика со вистинскиот производ за вас референца како што е подолу,ве молиме да се придржуваат на вистински производ во случај на суптилен боја разликата помеѓу сликите и вистински производ или било грешка.
Функција : Со висока издржливост, со Брзо ослободување тока и се прилагодува на рака Прилагодлива Висина, позитивна порака тока, одржување на стабилноста,да ги задржи на Телефонот слајдови во и надвор многу лесно , Тоа е, исто така, да се обезбеди безбедност Компатибилен : ipone 6s плус плус 7g плус плус, Samsung и други видови на паметни телефони, погоден за под 4.7 инчи телефон и под 5.5-инчен телефон Погодни за употреба и во вашиот тактички појас, тактички Holster, тактички вест или тактички ранец, погодна за отворен спорт / travel / дневно користење на мобилен телефон појас Спецификации : Материјал:Воена 1050 D Најлон Боја: Црна. Coyote Браун, Ranger Зелена, Multicam, Kryptek Man Drake, TYP Големина:6.5 инчи*4 инчен*1 инчен Тежина:0.12 Kg
Answer : ___________________________ Note : Сите производи во продавница, освен за посебни инструкции.
Не вклучува никакви додатоци или предмети.
Физички Екранот
Големина На Дисплеј
Боја На Екранот
Ви благодариме за вашето доаѓање! Сакате да имате среќен шопинг!

Главните карактеристики

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER
Материјал:
1050D најлон
боја:
BLK/КОЧАН/EGN/МЦП/ЛУД/TYP
Стил:
Отворено Лов Телефон Кеси
Тип:
Тактички Лов Телефон Случаи Торба
Применливи:
за 5.5 инчен телефон
Тежина:
0.12KG
Големина:
6.5 inch*4 inch*1 inch
број:
BW110L

Избор на клиент