.

.

DF1000 - 5000 Врти Риболов Ролна 10BB 5.5 : 1 Метал Линија Првенство Количка за Риболов Ролна Exchangable Рачка Страна Риболов Ролна

DF1000 - 5000 Врти Риболов Ролна 10BB 5.5 : 1 Метал Линија Првенство Количка за Риболов Ролна Exchangable Рачка

DEN 959.00 DEN 959.04

Пристапност
Во достапна форма

Параметар опис : Спецификација : DF1000 2000 3000 4000 5000 6000 7000
Брзина Сооднос : 5.5 : 1.
Топката Имајќи : 10 BB Материјал : Метал Линија Купот и се Справува со Опис на Производот : Жица куп метал, сите-метал виткање рокер рака, рокер рака може да биде лево и десно swap.
Сребро сива огледало сликарство, орган професионални пролет, метал звук филм, груба фрли линија конфигурација.
Бакар опрема за пренос, цинк легура цврстина опрема плоча, се чувствуваат мазна.

Главните карактеристики

Имајќи Количина:
10
Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
DF
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Бренд Име:
yumoshi

Избор на клиент