.

.

Автомобил Стил 4pcs Внатрешни работи Врата, Прозорец Лифт Копчето Прекинувач Поклопец Рамка Декорација Потпирач Намали За Hyundai Sonata 9(РС) до 2015

Автомобил Стил 4pcs Внатрешни работи Врата, Прозорец Лифт Копчето Прекинувач Поклопец Рамка Декорација Потпирач

DEN 1001.00 DEN 1053.60

Пристапност
Во достапна форма

Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.
Внимание : Бидејќи истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум. Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било разлики, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Пакет се вклучени : 4 Pcs/Set Window Копчето Прекинувач Поклопец Потпирач Трим
1.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : ABS Пластика
Боја : како на сликата шоу
Одговара За За Sonata (РС) до 2015
Известување : Само Одговара за Левата рака Возење Автомобил Модел.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Лесен и Брз за инсталација, Автомобилската Лепило 3 M лента е во прилог. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Вратата Прозорец Копчето Прекинувач Поклопец Рамка
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
До 2015
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
fitfor:
Hyundai Sonata 9(РС)

Избор на клиент