.

.

Црвено Везени peony Феникс Cheongsam венчаница Кинески Жени Vestido Ориентални домот Долго Чи Pao Благородна Партија Шоу

Црвено Везени peony Феникс Cheongsam венчаница Кинески Жени Vestido Ориентални домот Долго Чи Pao Благородна

DEN 8752.00 DEN 9311.04

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на Глобалната China Towns' Облека
Answer : ___________________________ NOTE : ^ . ^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи.. Кога ќе го поставите цел,Pls испратете ни ја вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст .. Благодарение ^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк :
Големина на табелата (референца) Единица cm (1cm=0.39 in)
Answer : ___________________________ Note : 1.Кога ќе ги нарачате,ве молиме испратете ни го вашиот големина на висина,тежина,биста,половината и колковите.
2.цената не треба да содржи headdress и чевли
Ви благодариме!
За нас :
· Ние сме во моментов се специјализирани во различни стил на носење. Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас. Плаќање : · Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање.
· Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1 Предмети ќе биде предаден во рок од 1-6 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2 ве Молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3 Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално,
Обично тоа треба цела 16-26 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4 Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
5 Ако не го примите објект во рамките на 30days., ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот точка(а) во
пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа покажува
вашиот item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.
Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за
ви лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од
Експрес компанија.
Ви благодариме за вашата посета .Надевам дека ќе уживате во вашата шопинг!

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Број На Модел На:
a333
Материјал:
Свила,Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Избор на клиент