.

.

Висок квалитет прилагодлива висина на децата за учење на работна маса и столче поставено за деца против кратковидост пишување на работна маса и столче

Висок квалитет прилагодлива висина на децата за учење на работна маса и столче поставено за деца против кратковидост

DEN 25416.00 DEN 33888.00

Пристапност
Во достапна форма

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.тоа е мултифункционален родител-дете игра биро кога сте слободни. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Материјал : јастиви ABS, PP пластика
Функција :
1.тоа е голем капацитет поделено фиока, а вашите деца ќе организира свои тајни. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
СОВЕТИ : Биро Големина : 70cm * 38cm / (34cm) Прилагодлива висина на табелата опсег : 52-77cm Стол големина : 37. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.тоа може да биде како цртеж биро според вашите барања;
6. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Заштита на животната средина материјал, безбедно и сигурно, издржливи;
2.5 cm Стол прилагодлива висина опсег : 30-43cm Фиока големина : 50 * 30 * 8cm Применливи возраст : 3-14 години деца Тип : мулти-функционални прилагодливи тип. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување(освен за штетата предизвикана од човечки фактори).
Забелешки :
Опција 1 и 2 е основниот стил, тоа не вклучуваат LED светилка;
Опција 3 и 4 е надградба стил, тоа вклучува LED intellgent здравје око за заштита светилка. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.десктоп висина може да биде мулти-прилагодување на агол, тоа може да protcet на децата на 'рбетот и цервикален' рбет upgrowth;
4.На маса и стол висина може да се прилагоди според нивната висина;
3. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Децата учење на маси и столови suite
Материјал:
Дрво
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
Тип:
Сет
Вклучуваат компонента:
Маси и столици
Пакување јачина:
0.12m3
Подигнете режим:
рака тресење
Модел:
FL-MINI7
Инструкции За Инсталација Детали:
Обезбедува инструкции за инсталација обезбедува едноставен за инсталација алатка
Дали да се соберат:
собранието
Бруто тежина:
Од 21kgr.
Стил:
Скандинавија
Дополнителна Функција:
Функција
Применливи објект:
Деца

Избор на клиент