.

.

2018 Нови Кориснички младоженецот носат костуми Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест свадба костуми за мажи славна личност tuxedos најдобри мажите одговара

2018 Нови Кориснички младоженецот носат костуми Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест свадба костуми за мажи славна

DEN 3584.00 DEN 4479.36

Пристапност
Во достапна форма

боја?
или ни даде стандард што Одговара на големината : ( ве молиме изберете вистинската големина accoridng на вашиот сопствен случај на мажите одговара на големината на табелата,
што е многу важно за нас да се направи одговара за вас. деколте=?
2. Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.градите=?
7.висина =?
14.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.
· Нормално, објекти wirive во 7-15 Работни Дена од EMS , 15-30 дена од пост воздух mail. Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот.бедрото=?
13.
прв чекор : кога ќе ја отворите нашата компанија продавница,можете да изберете за вашата земја Јазици ,додадете некои производство ви се допаѓа на количка или да ја додадете нашата продавница на листата .sleeve=?од вашето рамо до зглобот ,не од вратот до зглоб . врвка за околу=?
6.
Добредојдовте во мојата продавница
оние кои доаѓаат од нашата нашата компанија за повратни информации од корисниците и реални слики
Ние сме една фабрика во suzhou ! ние сме онлајн 24 часа.панталони должина=?
12. тежина=?
15. Контактирајте Со Нас
· Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас! ние ќе им даде на ио најдобра услуга
.
ако сакате кошула,исто така, може да нареди тоа на овој линк.јакна должина=?
11.
Големина : Прилагодено-се прилагоди на
Големина на единица : cm
КАКО ДА се ИЗМЕРИ(тело)?
Почитувани, ве молиме според сликите покажуваат дел место за да се измери, ви благодариме!
1.
втор чекор : може да се каже нашата компанија вашето тело големини на вашиот нарачана костуми и бои кога ќе ги нарачате.
или (јакна+панталона )која слики покажува имаат ,
и ние ќе ви ја испратиме бесплатно вратоврска или bowtie и handcreif на секој еден како подарок . Но, тоа може да биде одложен бидејќи на празници или лоши временски услови.стомакот=?
8. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.можете да ме контактирате во било кое време ако треба.половината=?
9.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиенти превозот адреса директно во вашата нарачка)
· Нормално Во рок од 24 часа откако добиле наредба ( Ако некои се надвор од акциите, или лошите временски услови и др други причини, ние ќе контакт со вас во прво време, и можете да изберете оди на чекање ,или промена на други стил/боја, или да се пријавите за да се вратите парите. ви посакувам среќен шопинг
Производство, вклучувајќи : (j acket +панталона+ вест) што го имаат врз слики
ви покажува избран стилови. вие исто така може да се измери вашиот мерења и изберете боја (defaultas на сликата ),и ќе ги напишам на цел забелешка или можете да кликнете "контакт сега" копчето ,потоа да ги испратите сите мерења и боја на нашата фабрика или кликнете на "chat сега" копче за онлајн разговор со нас кога ќе цел костим или сакате да ни некои прашања .
Ние ќе ве известиме онолку долго колку што предмети се испраќаат.
ве молиме имајте на ум дека овие големина е облека големина)
други стилови за костуми,ако сакате ,можете да ни испратите е-пошта или шема онлајн.
Краток Обработка на Време : Откако ќе добиете потврда на уплатата од нашата продавница, ние ќе ги испрати вашите предмети ПОБРЗО од страна на превозот метод кој сте го одбрале.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Одговара Тип:
Слаби
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Brightmanyouth
Пред Стил:
Станот
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Twill
Материјал:
Памук,Волна
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
oem1016
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Материјал:
Памук,Модални,Најлон,Волна
is_customized:
Yes
Објектот:
мажите одговара
Item1:
свадба костуми за мажи

Избор на клиент