.

.

1 Жолт Пигмент Кертриџ За HP974A , 974AY За HP PageWide 352dw 377dw 452dw 477dw 552dw 577dw P55250dw P57750dw итн

1 Жолт Пигмент Кертриџ За HP974A , 974AY За HP PageWide 352dw 377dw 452dw 477dw 552dw 577dw P55250dw P57750dw

DEN 2304.00

Пристапност
Во достапна форма


ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен Производ ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
Кертриџ За HP974 A Y Тип Remanufactured Касети Функција Со XL чипови бои Y пакување најголемиот Дел пакет за Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
H-Y 974 A
Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен
70 ML Жолта (Пигмент Мастило) Одговараат на машина
Одговараат за
HP Page Wide 352dw / 377dw
HP Page Wide Про 452dw
HP Page Wide Про 477dw / 552dw / 577dw
HP Page Wide Успеа P55250dw
HP Page Wide Успеа P57750dw
( Јужна Америка регион)

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
MJHP974A-Р-Пигмент-Y
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Производот:
remanufactured кертриџ
мастило:
Полн со специјализирани Пигмент Мастило
одговараат на касети:
Одговараат за HP974A Y
одговараат на машина :
За HP 352dw 377dw 452dw 477dw 552dw 577dw P55250dw P57750dw
чипови:
Со Чипови
боја:
Жолта
Одговараат На Пазар:
Јужна Америка Пазар

Избор на клиент