.

.

2017 Нови 1pcs Мемориска Пена Бања Душеци Бања Хоризонтални Ленти Килим Не се лизга Бања Душеци 40x60cm Бања Килим Тепих

2017 Нови 1pcs Мемориска Пена Бања Душеци Бања Хоризонтални Ленти Килим Не се лизга Бања Душеци 40x60cm Бања

DEN 49.00 DEN 57.12

Пристапност
Во достапна форма


Бања Мат За Бања Килим Тепих Во бања И Тоалет Против Лизгање Вода Апсорбирање Удобно Област Килим Жанила
Карактеристики :
Површината е направен од корални руно, меки и удобни,не се лизга латекс дното,меѓу поставата е мемориска пена, мемориска пена, се разликува од другите бања душеци дека тоа е повеќе лесно да се чисти и ќе калапи во форма на нејзините поединечни тело, така што се чувствува поудобно и мека.
Нашите мемориска пена килими доаѓаат со пропадна отпорни на поддршка, кое додава мерка на безбедност на тешко (и потенцијално влажни) површини.
Гумена подлога помага во спречување на килим од лизгање
Мека на допир,qualitied во потрага подигнете вкусот на вашата соба
Mildew отпорни ,не-пропадна подлога,силна вода абсорбента
Поудобно и мека,поголема еластичност
Лесно да се чисти и суви брзо
Спецификации :
Материјал : корални руно+Мемориска Пена
Големина : 60x40cm
Боја:розова,зелена,роза,пурпурна,црвено вино,ориз, бел,кафе,темно сина,сребрена
Пакетот вклучува :
1 x Бања Килим

Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
2. Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Перење метод :
Машина за миење посебно во ладна вода,и се впие во вода за 10 минути; Користете благ детергент; не кајгана или сува чиста; Собори сува, ниска топлина
Рака мие посебно во ладна вода и се впие во вода за 10 минути;Користете благ детергент и четка нежно; не кајгана или сува чиста; Собори сува, ниска топлина.

Главните карактеристики

Техника:
Машина Направени
Шема:
Шарени
Примена:
Бања
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Корејската
Бренд Име:
анти-skidmat
Број На Модел На:
бања мат
Материјал:
корални руно
Големина:
40*60cm

Избор на клиент