.

.

Оригиналниот SOH-AD5 CMS-D77 за SAMSUNG CD VCD Ласерски Леќи SOH AD5 SOHAD5 AD5F

Оригиналниот SOH-AD5 CMS-D77 за SAMSUNG CD VCD Ласерски Леќи SOH AD5 SOHAD5 AD5F

DEN 600.00

Пристапност
Во достапна форма

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети. Производ Портрет
Производ Ставка. Предмет : SOH-AD5 Состојба : Нова Со механизам : Нема ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид Ласерски диоди можат да бидат уништени од страна на статички електрицитет се врши од страна на телото. Ве молиме да биде спроведување на статички електрицитет мерки на заштита ако се врши поправка на периферна ласерска пикап. 1. Ласерски диоди околу активатори и периферни не може да се допре. 2. Не судете дали тоа е добро или лошо од ласерски диоди тестер, итн. (можете лесно може да го уништи тоа). 3. Лемење на железо треба да се користи за отстранување на заштита точка на ласерски диоди се препорачува да се некои мерки против статички електрицитет.

Главните карактеристики

Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SOH-AD5
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Употреба:
ЦД Играчи

Избор на клиент