.

.

SP&ГРАД Черепот Панк Рок Мода Секси Гаќи Жените Памук Лесна Кратко Мека Симпатична Девојки долна облека Бразилецот Женски Гаќи

SP&ГРАД Черепот Панк Рок Мода Секси Гаќи Жените Памук Лесна Кратко Мека Симпатична Девојки долна облека Бразилецот

DEN 132.00 DEN 138.24

Пристапност
Во достапна форма

SP&ГРАДОТ Уникатен Дизајн Симпатична Розова долна облека Секси Мачка Гаќи Животински Печати Памук Лесна Кратко Девојки Смешно долна облека Дами
ГОЛЕМИНА : ПОЛОВИНАТА 60см
ХИП 98cm
CROTCH 20cm
ПРЕДЛОГ ФАРМЕРКИ ГОЛЕМИНА : 22.3"-27"

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Најлон,Памук
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Никој
Гаќи Тип:
Кратко
Бренд Име:
SP&ГРАД
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
WP0010
Шаблон Тип:
черепот
Боја Стил:
розова,црна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Место на Потекло:
CN
Стил:
Секси,цврсти,Памук,Сатен Гаќи
Type1:
бразилецот долна облека, Секси долна облека ,Памук Мода Гаќи
Type2:
Солидна Кратко ,Памук кратко ,Секси долна облека
type3:
сексот во долна облека,секси долна облека на жените,бамбус долна облека
type4:
млада девојка, студент гаќи,гаќи секс
type5:
интимна долна облека,најлон гаќи,секс гаќи,
type6:
евтини жените долна облека,жешка, секси долна облека на жените боксер

Избор на клиент