.

.

(За A320,A325,A335,A336,A337,A338) Робот Правосмукалка Страна Четка, 10pcs/ пакување, за Чистење Алатка за Замена на Делови

(За A320,A325,A335,A336,A337,A338) Робот Правосмукалка Страна Четка, 10pcs/ пакување, за Чистење Алатка за Замена

DEN 864.00 DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Робот Правосмукалка Страна Четка за A320,A325,A335,A336,A337,A338 ,Чистење Алатка за Замена на Делови
Она што е во пакет?
Страна Четка x 10pcs
Answer : ___________________________ Note : страна четка е костим за A320,A325,A335,A336,A337,A338, ве молиме да видите на сликите на A320,A325,A335,A336,A337,A338 како што следува :
A320
A335
A336
A337
A338
Превозот (Многу Важно) 1. Ако изберете IML, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на ПОНИ, руски Пост, во согласност со фактичката состојба. 2. Ако изберете ПОНИ, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на IML, руски Пост, во согласност со фактичката состојба. 3. Ако изберете EMS, понекогаш, ние ќе се направи пратката од DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба. 4. Ако изберете DHL, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на EMS,UPS-от,Fedex,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба. 5. Ако изберете Fedex, понекогаш, ние ќе се направи пратката од страна на EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,SF Express, Сингапур Пост, во согласност со фактичката состојба. Ве молиме потврдете дека може да се прифати пред да ја купите.
Гаранција и за Условите на Сите наши објекти (освен ако не е поинаку наведено) се увери за да се биде сосема нов и се врши со целосно најмалку 12 месеци гаранција. Во текот на гарантниот период, ако кој било проблем се случува поради квалитетот причина, ве молиме да бидат кооперативни да правите фотографии или видео записи на проблемот и испратете ја на нас за да ја провери. За потврди производ погрешна на вашето одобрување, ние може да ви испрати замена на делови бесплатно. Ние ќе ги сноси превозот надомест. Ако надвор од гаранцијата, не грижете се, ние се уште се многу задоволни да им се понуди професионална одговори на било која од вашите прашања.
Повратни информации & Контактирате Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа во текот на работни дена, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без да бара помош. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем

Главните карактеристики

Тип:
Правосмукалка Делови
Вакуум Дел Тип:
Четки
Број На Модел На:
за A320,A325,A335,A336,A337,A338
Потекло:
Xiamen,China
страна четка квантитет на пакет:
10pcs
страна четка е костим за :
роботот модел Бр. A320,A325,A335,A336,A337,A338

Избор на клиент