.

.

Долго Yi среќен украси богата со риба махагони дрво, резба декорација декорација сектор Дома Давање подароци година по година

Долго Yi среќен украси богата со риба махагони дрво, резба декорација декорација сектор Дома Давање подароци

DEN 10176.00

Пристапност
Во достапна форма


Име : Долго Yi махагони дрво, резба декорација декорација декорација сектор богата со риба Дома Давање подароци година по година
Материјал : Махагони
Спецификации : вкупна висина од 33 см, база ширина 29 см * 3.5 цм дебели
Дисплеј : дневна соба или студирање, може да се користи како подароци
Риби Фу став слика како што следува :
Четири сезони на рамнотежа :

Главните карактеристики

дрвен материјал:
Махагони
моделирање:
Други
резба:
помош
боја:
Четири повеќе од Риби благослов
Стил:
Современиот Кинески
НЕМА.:
Махагони риба

Избор на клиент