.

.

38*17 см Розова цвет закрпи везени железо на appliques цвеќиња железо на сцена, перформанси облека

38*17 см Розова цвет закрпи везени железо на appliques цвеќиња железо на сцена, перформанси облека

DEN 1008.00

Пристапност
Во достапна форма

Како да се користи за Железо на лепенка (1).Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо. (2). Ако се шие на далноводи, можете да се шие на облека директно. (3).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони. (4).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди. (5).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин. (6).Испорака : бесплатна испорака преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 15-40 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. ВНИМАНИЕ : ве Молиме проверете ја големината внимателно да се види дали се помали или поголеми пред купување за да бидете сигурни дека тоа е погоден за вас. Големина : околу 38*17cm( тоа може да биде мало отстапување, бидејќи од страна на мерење.) Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние прикажани d ue на различни прилагодувања на екранот и светлина состојба кога правите фотографии.Сите бои се предмет на реалните предмети.ве молиме имајте предвид и да се обрне внимание пред тоа купување.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Големина:
around 38*17 cm
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
LLX-L030

Избор на клиент