.

.

10 Компјутери Универзална Светлина Убие На Исклучување на уредот За Хонда XR CRF 50 XR50 CRF50 125 АТВ Јама Велосипед 7/8 Handlebar 22mm

10 Компјутери Универзална Светлина Убие На Исклучување на уредот За Хонда XR CRF 50 XR50 CRF50 125 АТВ Јама Велосипед

DEN 1395.00 DEN 1468.32

Пристапност
Во достапна форма


EPLACEMENT УБИЕ ON/OFF PUSH КОПЧЕТО ПРЕФРЛАТЕ
Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ
Состојба : Нова
привремен Push копчето Стил Убие прекинувач
2 Жица врска
Size-за 7/8" diamater се справи со бар, но може да се прилагоди малку помали или поголеми за да одговара на вашите справи со бар.

Главните карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI

Избор на клиент