.

.

LED лента светлина силикони тока за Каиш 10мм за Одредување 5630 5050 3528 RGB RGBW Единствена Боја Водоотпорен/ Не-водоотпорен 100pcs/многу

LED лента светлина силикони тока за Каиш 10мм за Одредување 5630 5050 3528 RGB RGBW Единствена Боја Водоотпорен/

DEN 191.04

Пристапност
Во достапна форма

Примена : Осветлување Број на Модел : ilp-230 Апликација : Осветлување Тип : Јасно Пластика Тока се Користи за : Фиксна Цевка Тип Led лента is_customized : Да
Примена : Тип Јасно Пластика Тока Износ 100pcs Школка Материјал пластична Заштита
Фиксна Цевка Тип Led лента Работна Температура 0~40 C Складирање Температура -20~60c
Пакет се вклучени :
100pcs Јасно Пластика Тока(10мм)

Главните карактеристики

Број На Модел На:
тока за Каиш 10мм

Избор на клиент