.

.

Трговија на големо 24mm Рамен Круг Акрилик Антички Дизајн Монистра За Жените Diy Хривнија Алка Накит Одлуки Додатоци

Трговија на големо 24mm Рамен Круг Акрилик Антички Дизајн Монистра За Жените Diy Хривнија Алка Накит Одлуки Додатоци

DEN 636.00

Пристапност
Во достапна форма


Име : Рамни Круг Ткаеше Антички Дизајн Монистра
Материјал : Акрилик/Пластика
Големина : 4.5x24mm , 1.8 mm Дупка
Тежина : Околу 2.05 г по парче
Пакување : OPP Вреќа
Белешки : Големина, тежина, слика за илустрација цел само .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2.05g
Материјал:
Пластични
Објектот Форма:
Блескава Форма
Број На Модел На:
5281
Бренд Име:
Melia cueillez votre jeunesse
Надворешниот Дијаметар:
24mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.8 mm дупка
Тип:
акрилик монистра
Стил:
Античкиот Дизајн Монистра
Надворешниот Големина:
4.5x24mm

Избор на клиент