.

.

BXIO 2018 Смешно Велосипедизам Дресови Ropa Де Ciclismo Масти Мечка индијана џонс: крадците Ман Про Велосипедизам Облека Поставува Completo Ciclismo Estivo 081

BXIO 2018 Смешно Велосипедизам Дресови Ropa Де Ciclismo Масти Мечка индијана џонс: крадците Ман Про Велосипедизам

DEN 1248.00 DEN 2399.52

Пристапност
Во достапна форма

далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Враќање Забелешки : 1. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот.
BXIO 2018 Смешно Велосипедизам Дресови Ropa Де Ciclismo Масти Мечка индијана џонс : крадците Велосипедизам Облека Поставува Completo Ciclismo Estivo BX-0209 XM081
ПРЕВОЗОТ 1).ние плати висока внимание на секој клиент. Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. * Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. * Ако ви се допаѓа нашите производи,ве молиме да ни даваат пофалби. ПРОДАВАЧОТ ВЕТУВАЊЕ * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор,Транзит време варира со различни превозот методи. * Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме, контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5). * Ние ја проверите нашите производи, еден по еден пред да се спакуваат и да брод за да бидете сигурни дека количината и во добра состојба. Кога ќе примите објектот, ве молиме да ги проверите квалитетот и квантитетот на време. * Сакате можете да ни нудат 5-Ѕвезда повратни информации како награда. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.Ако не сте задоволни со нашите производи,се надеваме дека ќе може да се поврзете со нас однапред,и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и да се обезбеди објект ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг!!
. ПОВРАТНА информација * задоволството на Клиентите е нашиот опстанок.Повратни информации причината каде што се добива погрешна за нас. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме contace нас веднаш, за понатамошна помош. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

Главните карактеристики

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
BX-0209R081
is_customized:
Yes
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна
Бренд Име:
BXIO
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Тип:
Џерси Поставува
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Polyethersulfone, Viscose, Микрофибер, Lycra, Полиестер, Ацетат
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Лето
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Дресови Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Цел големина:
Може да се меша големина ,како што се Џерси L+Панталони M

Избор на клиент