.

.

Минималистички Вистински Cowhide Сплит Кожа RFID Блокирање Анти Кражба Паричникот Мажи/Жени Голема Долго Пасош Патување Паричници Картичка Чанта

Минималистички Вистински Cowhide Сплит Кожа RFID Блокирање Анти Кражба Паричникот Мажи/Жени Голема Долго Пасош

DEN 731.00 DEN 1090.08

Пристапност
Во достапна форма


1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 2.Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, ви Благодариме. Hangtag : Превозот : 1.Ние ќе превозот ќе нарачка од кина во 1-3 дена. 2.Ако е датум на испорака доаѓа,но не сте се примени на објект,можете да контактирате со нас за да се прошири датум на испорака. Враќање : Ако примите неисправни или погрешен точка,или било какви други проблеми,ве молиме прво контактирајте со нас пред да се направи нешто,ние ќе ви понуди задоволително решение. Повратни информации :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот
Бренд Име:
ПОБЕДНИК
Број На Модел На:
562198411926
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
10.5cm
Пол:
Унисекс
Објектот Тежина:
290g
Објектот Ширина:
3cm
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Материјал Состав:
Spilt Кожа
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
совети:
Брза Испорака и намалување на Превозот
Режимот на транспорт:
Поддршка Dropshipping
КОЖА МАТЕРИЈАЛ:
крава

Избор на клиент