.

.

Дома Декорација Платно Дневна Соба HD Печатени Модерна 5 Панел Едрење Seaview Слики Слика Ѕид Уметност Модуларен Постер Рамка

Дома Декорација Платно Дневна Соба HD Печатени Модерна 5 Панел Едрење Seaview Слики Слика Ѕид Уметност Модуларен

DEN 280.00 DEN 467.52

Пристапност
Во достапна форма


Модерната Апстракт Платно Слика На Ѕид Уметнички Слики Дома Декор За Дневна Соба Модуларен Во HD Печатени Нордиските Постери И Отпечатоци Врамени Масло Tableau Спреј за Печатење Cuadros Декорација Рамка

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm, 40x60 40x80 40x100cm
боја:
Без Рамка, Рамка
Стил:
Класични
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Бренд Име:
PENGDA
Предмети:
Seascape
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Рамка:
Yes
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Платно:
Дома декорација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
сликите за дневна соба ѕид
Рамка:
Со Рамка
Обложување:
УВ,ВОДА-ДОКАЗ,ВЛАГА-ДОКАЗ
Picure Материјал:
зелено мастило печатење на платно
Маслото Стил:
модерната ѕид уметност отпечатоци giclee
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент