.

.

EAZYZKING автомобил стил нерѓосувачки челик внатрешна надвор од Вратата sills scuff плоча педалата добредојдовте педалата за Hyundai iX35,авто додатоц

EAZYZKING автомобил стил нерѓосувачки челик внатрешна надвор од Вратата sills scuff плоча педалата добредојдовте

DEN 3328.00 DEN 3503.52

Пристапност
Во достапна форма

1.Функција : Само одговара за ix35 (2010-2017 година) Материјал : не 'Рѓосувачки челик Боја : сребро Пакетот вклучува : вклучуваат вкупно 8pcs /set за комплет"внатрешниот и надворешниот" Цел : декоративни заштита на панел, спречување на отпорност на абразија. 2.Инсталација Настава : Чистење на автомобил површина, чувајте го сув,Лесна инсталација.Во прилог 3 M лента за Инсталација Без Дупчење Никаква Штета-ве Молиме инсталирајте ја rainproof ножеви за сончев ден. -Пред инсталацијата, темелно чистење на внатрешноста на Sill. -Во ладно време, што би подобро топлина на селотејп со фен да Зголемена вискозност. -По инсталацијата, притиснете на индикаторот цврсто за 6~10 минути за да се обезбеди добар стисок на лепило. -Не миење на возилото во три дена. 3.Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. 4.За Превозот : Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови. Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Ние не може да гарантира пристигнување време. 3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена) 5)На Aliexpress само околу 25 Земји би можеле да одберете превозот на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"или "Posti Финска Економија", тоа е бесплатен превозот но без следење на информации. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил стил е ист како на сликата подолу.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
1
Поставување на Возило:
sill 3
Објектот Ширина:
8
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
cfhy6
Осветленост Дел Број:
fk7
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
1
Производителот Дел Број:
pik4s
Објектот Должина:
50
Бренд Име:
EAZYZKING
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент