.

.

beler Трки Палење Серпентина +CDI +Филтер за Воздух за Полнење за GY6 50cc 70cc 90cc 125cc Скутер АТВ Мопед Оди Kart Quads Нечистотија велосипед, Мопед АТВ

beler Трки Палење Серпентина +CDI +Филтер за Воздух за Полнење за GY6 50cc 70cc 90cc 125cc Скутер АТВ Мопед Оди

DEN 940.32

Пристапност
Во достапна форма

Дербито Палење Серпентина +CDI +Филтер за Воздух Комплет Одговара за GY6 50cc 125cc 150cc Скутер АТВ Мопед Оди Kart ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Палење Серпентина : Состојба : 100% нови Боја : Портокал & Црн Материјал : Гума & Метал Палење Кабел Должина : 33 cm (12.9 инчи) CDI кутија : Состојба : 100% нови Боја : Сина Материјал : Алуминиум Игли : 6 Pin Конектор : 2+4 pin Димензија : 7.2x3.8x3.1 cm (2.8x1.5x1.2 инчи) Жица + приклучок Должина : 16cm (6.3 инчи) филтер за Воздух : Состојба : 100% нов Материјал : метал со Дијаметар : 5.5 cm (2.2 инчен) Точка се вклучени :
1 x Палење Серпентина
1 x 6 Pin CDI Кутија
1 x Филтер за Воздух Компатибилен Со :
Одговара за GY6 50cc, 70cc, 90cc, 125cc, 150cc Скутер, Одете Kart, Квадрицепси, Нечистотија велосипед, Мопед, АТВ, Dune Buggys..итн
Одговара за GY6 QMJ/QMI157, QMJ/QMI152 4-мозочен удар мотори.
Одговара на повеќето Кинески брендови, како што се Tao Tao, Buyang, Roketa, Coolsport, NST, BMX, Kazuma, Sunl, ЦЕЛТА-EX, Baja, Panterra, Kymco, Carroll Поток Орел итн и разни овие вложувања е утврдена прави/модели
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ве Молиме имајте во предвид :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) На бојата на производот може да биде разлика од слика се должи на светлина и на екранот. ♦ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Ова палење серпентина може да се подобри ефикасноста на согорување, зајакнување на електрични перформанси.
2) AC отпуштен CDI ќе се елиминира рев-лимит што го задржува вашиот скутер ограничени и, исто така, ја ресетирате вашата палење. Тоа ви даде 5-10 милји брзина поттик на вашиот скутер и сите што треба да направите само приклучете го со 4+2 игли конектор, лесно да се инсталира.
3) Компатибилен со повеќето Скутери, Мопеди GY6 50cc-150cc 4-мозочен удар мотори. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Главните карактеристики

Бренд Име:
beler
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
0.408kg
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
одговара 1:
за GY6 50cc, 70cc, 90cc, 125cc, 150cc Скутер, Одете Kart, Quads
Се вклопат 2:
за GY6 QMJ/QMI157, QMJ/QMI152 4-мозочен удар машини
Одговара 3:
TaoTao, Buyang, Roketa, Coolsport, NST, BMX, Kazuma, Sunl, ЦЕЛТА-ЕКС
Одговара 4:
Panterra, Kymco, Carroll Поток Орел итн и разни овие вложувања е утврдена прави

Избор на клиент