.

.

LVSUN LPE6 ЛП E6 ЛП-E6 Универзална Камера Батерија Полнач Со Автомобил Адаптер USB Порта за Canon 70D 7D 6D 60D 5DII 5D2 5D3 Батерии

LVSUN LPE6 ЛП E6 ЛП-E6 Универзална Камера Батерија Полнач Со Автомобил Адаптер USB Порта за Canon 70D 7D 6D 60D

DEN 545.00 DEN 801.60

Пристапност
Во достапна форма


LVSUN PC8 CC Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА/AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи. Ние ги Доставуваме Повеќе од 200 Видови На Плочи за Да се Изберат, да Одговара за најголемиот дел од Камерата Батерии.
1.Авто откривање 1.2 V до 8.4 V и монтажни таблици
2.Додадете автомобил приклучете се користи во Автомобил
3.Различни кабелот за напојување на располагање
4.USB излез 5 V 0.5 A, USB кабел
5.Полнење на сите 3.6 V/3.7 V/4.2 V батерија со универзална батеријата плоча
6.Полнење 1.2 V АА/AAA батерија (треба да се избере батеријата плоча.)
Пакетот вклучува : 1. Полначот база 1pcs
2. Батеријата плоча 1pcs
3. Еу кабелот за Напојување 1pcs (ако сте треба на НАС ИЛИ АУ кабелот за Напојување, PLS ни каже.)
4. Адаптер за во автомобил 1pcs
Компатибилност Одговара за Било Канон ЛП-E6 тип на батерија ( Ние имаме повеќе од 200 модели на монтажни таблици за различни брендови, ако ви треба плоча за други батеријата, pls контактирајте со нас.) Компактен Полнач карактеристики на пати-од AC приклучок за лесен за складирање и патување. Разноврсна Доаѓа со вклучен Евра приклучок адаптер за напојување во Европа. Вклучени DC адаптер со запалка приклучок за приклучок ви овозможува да ја полните додека на патот. USB Излез Задолжен или снабдување со енергија за MP3 уреди, мобилни телефони, дигитални камери, и други поврзани уреди со помош на USB моќност. Безбедносни Карактеристики На полначот карактеристики заштита против преполнувањето и прегревање. Топла Продажба Камера Батеријата Плочи :
За Canon : NB1 L, NB2 L, NB3 L, NB4 L, NB5 L, NB6 L, NB7 L, NB8 L, NB9 L, NB10 L, NB11 L, NB12 L, LP-E5, LP-E6, LP-E8, LP-E10, LP-E12, BP511, BP808..
За Nikon : EN-EL1, MK-EL3, MK-EL8, MK-EL12, MK-EL13, MK-EL14, MK-EL15, MK-EL18, MK-EL19, MK-EL20, MK-EL22, MK-EL23..
За Sony : NP-BD1, NP-BX1, NP-BG1, NP-BK1, NP-BX1, NP-FW50, NP-FM50, NP-FP50..
За Panasonic : DMW-BCN10, DMW-BCL7 E, DMW-BLH7 PP, DMW-BCF10, DMW-BLF19.. DMW-BCH7 E, DMW-BCK7, "ФОЛКСВАГЕН" - VBG130, "ФОЛКСВАГЕН" - VBG6, "ФОЛКСВАГЕН" - VBN130, "ФОЛКСВАГЕН" - VBK180..
За Fujifilm : NP-W126, NP85, NP60, NP95..итн
За Олимп : LI-90 B, BLN-1, BLM-1, BLS1, LI-50 B, LI-40 B..итн
За Casio : NP110, NP60, NP70, NP90, NP100, NP110 C, NP120 C, NP130 C, ХА-G20 BAT..
За Samsung : BP1030,BP1310, BP1410, SLB-10 A..итн
За Go Pro : AHDBT-001, AHDBT-201, AHDBT-301, AHDBT-401..
Други Бренд : За PENTEX, SANYO, Leica..
LVSUN Еден од водечките производство во Компјутер и мобилност, периферни уреди. Повеќе од 1000 вработени. Ние сме новородено бебе во Aliexpress. Но, ние сме 13 години во Електронска поле. Ние ќе се фокусираме на квалитет и услуга, продолжува да се изгради висок квалитет бренд. Ние ќе го лансира нови производи и промотивни активности, од време на време . PLS додадете нашата продавница до вашите омилени продавници . Ви благодариме!

Главните карактеристики

боја:
Црна
Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ, KR
Брзо полнење:
No
Батеријата Број:
1
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
LVSUN
Број На Модел На:
LS-PC8CC-USB-CLPE6
екран:
No
Употреба:
Камерата
Пакет:
No
Чашката Стандард:
ЕУ/САД/KR/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/AU

Избор на клиент