.

.

Шупливи Од Жените Гладијатор Сандали Гроздобер Чипка Ниска Пета Оптоварување Летни Чевли За Жена Отвори Пети Патент Zapatos Mujer

Шупливи Од Жените Гладијатор Сандали Гроздобер Чипка Ниска Пета Оптоварување Летни Чевли За Жена Отвори Пети

DEN 624.00 DEN 960.48

Пристапност
Во достапна форма

Внимание Pls : 1.Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина. 2.Тоа е подобро да се одберат една или две големини поголеми ако вашата нога е малку широк или instep е малку повисок. 3.Боја на името е само за референца,изберете боја како на сликата покажува,ви благодарам. 4.Бидејќи разликата на monitor display ,мало боја разликата е нормално. не се плаќаат доколку Вашиот ум љубезно разбирање ќе биде нашата најголема благодарност.Ви благодариме! : )

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
BONJOMARISA
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Гладијатор
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Рим
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Потпетици Висина:
околу 3,5 см

Избор на клиент