.

.

Јагода & Боровинки Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо, Gumpaste Калапи, Sugarcraft ,Кујна Gadgets

Јагода & Боровинки Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо, Gumpaste Калапи, Sugarcraft

DEN 156.00 DEN 164.64

Пристапност
Во достапна форма

Јагода & Боровинки Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадо, Gumpaste Калапи, Sugarcraft ,Кујна Gadgets Објект Спецификација : Материјал : Силикон Шарени : Испрати по Случаен избор Големина : Како Слика Работна Температура : -60 на +240° C Пакет се Вклучени : 1 x Јагода & Боровинки Силиконски Калап -Сосема нови силикони фондан калап за кул колачи, желе, чоколадо и сл, -Издржливи и безбедни за замрзнувач, фурна, микробранова печка и машина за миење на садови, -Не-стап и лесно да се ослободите од мувла
Можете исто така да следете го линкот за да видите детали за тоа како да го користите количката.
Плаќање
1.Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, mastercard, QIWI, western union и т / т (банката tranfer) 2.Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка. Превозот . Бесплатен превозот Само пратете од Кина Пост Воздух Mail, да се Австралија, Канада, Велика Британија, сад ќе обично се земаат 15 до 30 дена да пристигне, на останатите земји во светот ќе се обично имаат за 20 до 50 дена да пристигнат. Како и можноста на тесен секојдневен надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, земајќи повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат. 2. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, или Fedex и плати дополнителни превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас). 3. Загарантирана може да не бидат вклучени даноци, ДДВ, или други давачки. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност. Услуга 1.Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прв и ние може да се преговара за тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа задоволство. Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и Ќе треба да ги сноси се врати превозот цена. Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата. 2.можете да не контактирате бу trademanger како да се купат порака или e-mail за нас, wewill одговор во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот.нашите работно време : СУМ 8 : 00 ~ ЧАСОТ 22 : 00 (Пекинг време) Повратни информации 1. Треба и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги.

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
1
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Anivia

Избор на клиент