.

.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 10PCS Наведнуваат Брзи Кратки Shifter За Хонда Граѓански Интегра Neochrome

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 10PCS Наведнуваат Брзи Кратки Shifter За Хонда Граѓански Интегра Neochrome

DEN 3506.00 DEN 3690.24

Пристапност
Во достапна форма


Наведнуваат Брзи Кратки Shifter Фрли За Хонда Граѓански Интегра Neochrome
Боја : Neochrome одговара на 5-Брзински МТ прирачник автомобил модел само. Дербито краток shifters се направени од алуминиум Секоја краток shifter карактеристики не-обврзувачки имајќи која обезбедува непречено и прецизни менувањето на дури и под harshest условите на возење. Вкупните перформанси се зголемува кога се комбинира со Дербито опрема shift knob.
Автомобил апликација :
1988-2000 Хонда Граѓански
1998-1991 Хонда CRX
1993-1997 Хонда Del Sol
1990-2001 Хонда Акура Интегра 10 × Наведнуваат Краток Shifter За Хонда Граѓански Акура Интегра
Слични предмети за вашиот референца
Слични предмети за вашиот референца

Главните карактеристики

Тип На Објект:
опрема shift knob
Име На Модел:
MSS-2
Година:
2014
Специјални Функции:
Наведнуваат
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.26kg
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
32cm
Бренд Име:
MOFE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
NEOCHROME
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
Хонда Граѓански Акура Интегра

Избор на клиент