.

.

НОВА жешка 5-8cm 12pcs/set ДИВИОТ ЗАПАД индијана колектори акција фигура играчки Божиќ подарок

НОВА жешка 5-8cm 12pcs/set ДИВИОТ ЗАПАД индијана колектори акција фигура играчки Божиќ подарок

DEN 499.00 DEN 623.52

Пристапност
Во достапна форма

Функција 100% Нови високо-квалитетни Ние ги испратите на производи да се декларираат стоката како ПВЦ кукла, декларираната вредност се пополни во $5, ви благодариме!
Ние обезбедуваме капка превозот!!!!!
Ако добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот. Ние се надеваме да се направи долгорочни бизнис
Ако имате огромна количина,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде многу евтини цена
Ако сакате да брзо да добиете елементи, ние може да избере DHL ЕМС FEDEX . Нормално,ќе добиете предмети во 3-7 дена.
Имаме играчка,ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница
Таму може да биде производи ви се допаѓа, ви благодариме
Ние ја негуваат секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секогаш ќе бидат на нашите клиенти
( ^_^ ) Контактирајте со нас O(∩_∩) O
Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку али порака или trademanager. ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.
Фотографијата на производот

Главните карактеристики

Предупредување:
no
Возраст Опсег:
> 3 години
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Димензии:
1/10
Кукли Тип:
Модел
Големина:
S
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
собранието
Пол:
Унисекс
Материјал:
ABS
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
00
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
J. H. A. C. G
Големина:
cm
Скала:
1/10

Избор на клиент