.

.

Квалитетот Игла 27G Јасно 0.5цевки, 90degree наведнуваат ТЕ Премиер Свиткана Издавање Совети Тапи Крајот од не' Рѓосувачки Челик Издавање Совети

Квалитетот Игла 27G Јасно 0.5цевки, 90degree наведнуваат ТЕ Премиер Свиткана Издавање Совети Тапи Крајот од не'

DEN 456.00 DEN 479.52

Пристапност
Во достапна форма

Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место.5" 90 степени наведнуваат 27 G Издавање Игла
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ.
Детали
100pcs 0. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество.

Главните карактеристики

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VC-PDN-270500B90

Избор на клиент