.

.

трговија на големо цена BOSI тешки отвори ролна 50m surveyors челик measurer лента ВЛИЈАНИЕ се СПРОТИВСТАВИ

трговија на големо цена BOSI тешки отвори ролна 50m surveyors челик measurer лента ВЛИЈАНИЕ се СПРОТИВСТАВИ

DEN 470.88

Пристапност
Во достапна форма


ДРЖЕЊЕ РОЛНА ЧЕЛИК МЕРЕЊЕ ЛЕНТА
ние, исто така, имаат diemention на 30m и 100m,ве молам дозволете ми да знам дали сакате да дознаете за.
1 . 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2 . Нови Превозот и ракувањето Ние брод на земји избрани. Ние брод предмети во рамките 4days по добивањето на плаќање. Ние секогаш ја објавите вашата предмети од Кина Пост (15-25 работни дена бидат примени). Нормално, вашиот парцела ќе пристигне непречено. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. ако сакате да се добие парцела итно да ,можете да изберете изразат со нивните превозот цена . Тогаш време на испорака ќе се намали до околу 5-10 работни дена. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
3. Начин на плаќање
Ние прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу :
4. Повратни информации
ние сме вид и искрен али продавачот. се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот али продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Главните карактеристики

Материјал:
Челик
DIY Материјали:
Водовод
Број На Модел На:
BS137050
Мерен Опсег:
50M
dimention:
50M
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тежина:
1100g
Лента:
Челик
is_customized:
Yes

Избор на клиент