.

.

Ангел Метал Колаче Машина За Печење Алатки За Торти Фондан Бисквит Намали Испис Bakeware

Ангел Метал Колаче Машина За Печење Алатки За Торти Фондан Бисквит Намали Испис Bakeware

DEN 99.00 DEN 152.64

Пристапност
Во достапна форма


Детали За Производот :
Тип : Колаче Машина/Колаче Мувла/Фондан Мувла
Материјал : Еко-пријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитет
Големина : 75mm(L),72mm (W)
Боја : Сребрена
Пакет Внатре :
1 КОМПЈУТЕР Колаче Машина
Карактеристики На Производот :
1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн
2 Сосема нов со добра состојба
3 Лесен за употреба и чистење
4 Обновливи мувла со не-стап и добра форма
5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.
6 одговара на вашите потреби за украсување торти.
Слики :
Превозот :
1. Ние ќе брод вашата објект во период од 3 до 7 дена по приемот на вашата исплата;
2. Ве молиме да ни остават на правото Име, Адреса, Мобилен Број, така што ние можеме да брод на вашиот предмет побрзо и поради вашите грешки, на поштата не можеше да се достави пратката да се во право адреса, ние не сме одговорни за вашата загуба и не ќе рефундирање на вашите пари.
3. Општо земено, вие ќе го добиете на вашиот предмет, во рок од 15 до 60 дена и според вашата локација, ако се уште не го добиете вашиот објект повеќе од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот за вас. Ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
1. Ние обезбедуваме бесплатен гаранција од 5 дена по добивањето на вашиот објект.
2. Ние исто така нудиме замена или враќање на парите, но, превозот на трошоците мора да бидат платени од страна на купувачот.
3. По добивањето на вашиот објект, ако најде точка скршени или недостаток, ве молиме контактирајте со нас и љубезно ни ги испратите слики, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем побрзо.
4. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
5. Целосна навремено враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот се врати на нашиот место во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена.
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
3. Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail и вашиот е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден.
Повратни информации и Преглед :
Драги пријатели, бидејќи ја вашата повратна информација е многу важно за нас, ние искрено ви посакувам да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодарам многу.
Ако имате било какви проблеми или предлози во вашиот купување, можете да ни e-mail и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме додадете нашата продавница на вашата омилена листа. Ние ќе испраќате нови производ периодично.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница и да имате убав ден.

Главните карактеристики

Тип:
Колаче Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Број На Модел На:
колаче машина
Бренд Име:
BAKMAS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
meterial:
Метал
боја:
Сребро.
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Торта Алатки

Избор на клиент