.

.

4 ПАРЧИЊА/Пакет Ретро Малиот Принц Гроздобер Виткање Марки Налепници DIY Хартија Декоративни Налепници за Европа Стил Канцелариски Налепници

4 ПАРЧИЊА/Пакет Ретро Малиот Принц Гроздобер Виткање Марки Налепници DIY Хартија Декоративни Налепници за Европа

DEN 33.00 DEN 53.28

Пристапност
Во достапна форма


Опис на 4 ПАРЧИЊА/Пакет Ретро Малиот Принц Гроздобер Виткање Марки Налепници DIY Хартија Декоративни Налепници за Европа Стил Канцелариски Налепници Спецификации Тежина : Околу 13.9 g Материјал : Хартија за Пакување листа 4 ПАРЧИЊА × Декоративни налепници за
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Главните карактеристики

Возраст:
>6 години,>3 години,>8 години
Број На Модел На:
TZ-N34
Материјал:
Хартија
Функција:
Самолепливи
кориснички:
No
Тежина:
13.9g

Избор на клиент