.

.

Ymitn Оригинални Поправка на Дел Слушалка Џек Слушалки plug Flex Кабел за Sony Xperia Z Ултра XL39H XL39 C6802 C6803 C6806

Ymitn Оригинални Поправка на Дел Слушалка Џек Слушалки plug Flex Кабел за Sony Xperia Z Ултра XL39H XL39 C6802

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Sony Xperia Z Ултра XL39 H XL39 C6833 C6802 . 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
Мобилен Flex Кабел Слики :

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Z Ултра XL39H XL39 C6802 C6803 C6806
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
Ymitn

Избор на клиент