.

.

Таи Чи Униформа Wushu, Кунг Фу,вештина Одговараат на Кинески Stlye Спортски Taiji Бокс Перформанси Облека Јакна+Панталони

Таи Чи Униформа Wushu, Кунг Фу,вештина Одговараат на Кинески Stlye Спортски Taiji Бокс Перформанси Облека Јакна+Панталони

DEN 2687.52

Пристапност
Во достапна форма


1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)
2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги
3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.
4.ние сме вашиот приватен казанџии.
МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :
********
Бебе опис додадете карактер 20170429125647

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
Мандарински Јака
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
803
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Rayon
Функција:
Дише,Анти-Pilling

Избор на клиент