.

.

Зимски Пејзаж Смола Камен Лента Вежба Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод Комплет налепница декор занает

Зимски Пејзаж Смола Камен Лента Вежба Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод Комплет налепница

DEN 311.00 DEN 374.40

Пристапност
Во достапна форма


Зимски Пејзаж Смола Камен Лента Drill Mosaic 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство 3 D Крстот Бод Комплет налепница декор занаети
Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.
Тип на слика : Без рамка, не се заврши. Сите димензии се во големина на слика.
Производство Детали
За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Големина:
20cm x 30cm, 30cm x 45cm, 40cm x 60cm, 50cm x 75cm, 60cm x 90cm, 70cm x 100cm, 80cm x 120cm
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Тема:
5d diy дијамант сликарство
Дијамант форма:
5D полн плоштад Дијамант
Дијамант Област:
Целосна Дијамант Вежба Слика
Рака Алатки:
Plastis Пенкало ,Лепак,Пластичен Послужавник,Платно
Пакет:
Торба и боја кутија за пакување
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома Декор, Подароци за пријатели или љубовник
Рамка или Готови:
No

Избор на клиент