.

.

10 јарди од серијата 38mm 1.4 широк webbing кафена и црвена кафеава шарени памук полиестер лента twill торба

10 јарди од серијата 38mm 1.4 широк webbing кафена и црвена кафеава шарени памук полиестер лента twill торба

DEN 258.72

Пристапност
Во достапна форма


10 јарди од серијата 38mm 1.4 "широк webbing кафена и црвена кафеава шарени памук полиестер лента twill торба
Ширина : 38mm(1.4")
Од серијата:10 јарди
Материјал : Полиестер памук
Боја : кафена и црвена кафеава
Боја неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве Молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или надоместок е можно.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Webbing
Техника:
Жакард
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Облека,Чевли,Домашен Текстил,Торби
Број На Модел На:
W034
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Ширина:
38mm
Дебелина:
1.3-1.4 mm

Избор на клиент