.

.

автомобил стил повеќенаменски автомобил Складирање очила кутија за Nissan Juke,Almera,Primera athfinder Sentra Altima X-Trail Murano Geniss

автомобил стил повеќенаменски автомобил Складирање очила кутија за Nissan Juke,Almera,Primera athfinder Sentra

DEN 129.00 DEN 143.52

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Автомобил Складирање Кутија (2 ПАРЧИЊА) Спецификација на Производот : 6.5 * 3.3 * 8.8 CM Карактеристики : Овој производ може да се одржи на мобилен телефон, цигари, белешки и некои мали дребулии, лесно да се вози ќе ги најдете брзо и без напор. Мали и исклучителна, великодушни и практично, не се смета за најмала простор, е од суштинско значење нешто во вашиот автомобил! Инсталација Забелешки : 1, пред инсталацијата, ќе треба да се исчисти во прилог област, така што ставете подобра и поцврста. 2, по чистење 3 M адхезивна паста на производот во автомобил идеална локација, прилагодување на агол, со цел да се постигнат саканите резултати. 3, по инсталацијата, лепење треба 24 часа за подобро да се дефинира за да се спречи објект од паѓање подоцна. 4, повеќе од 6.5 C M предмети не се погодни

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Ширина:
6.5cm
Модел:
Други
Име На Модел:
ZWHD06
Објектот Должина:
8.8cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JINGHANG
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За

Избор на клиент