.

.

CBRL сатен евтини drawstring торба сатен babric накит торби трговија на големо мал подарок торбичка кина за накит за подарок коса алка toiletry

CBRL сатен евтини drawstring торба сатен babric накит торби трговија на големо мал подарок торбичка кина за накит

DEN 1440.00

Пристапност
Во достапна форма

2 cm е можно. Колку долго за примерок водечките време ?
3-5 дена ако треба да се печати вашето лого
1-2days за нашите exsiting примероци за референца
3. Зошто да го одберете нас ?
Ние сме професионален тим на работници ,услуги и надзор,и ние имаме свои фабрика., погоден за сите видови на подароци, ракотворби, електроника, накит пакување. Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го со нас големината и цената пред цел.
големина
7cm*9cm
8см*10см
8см*12cm
9.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
6g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
drawstring накит торба
Објектот Висина:
0cm
Број На Модел На:
2016741
Големина:
7*9cm,според вашите барања
боја:
Многу бои за да изберете
е cusotmized :
Yes

Избор на клиент